Sex havlickuv brod josefina mutzenbacherová

Pardubice - Žlutý pes , čili tři super kluby a navíc v rámci tour s Totáči a Zakázaným ovocem, takže se na ně těšíme velice ;-. Přátelé a kamarádi, když jsme v pátek v Pelhřimově viděli tu frontu u vstupu ke Staré tiskárně, tušili jsme slušnou návštěvu - nakonec dvě stě lidiček a vyprodáno, což je paráda, ale vážně jsme nečekali, že budeme mít coby překapela zcela plný pařplac fans, že se bude tančit a pařit a křepčit jako o život a že budeme přidávat - bylo to naprosto fantastický: Po úžasným pátečním hraní v Pelhřimově jsme byli v sobotu zvědaví na Jindřichův Hradec i tady bylo naprosto předčeno naše očekávání: Přátelé a kamarádi, 3.

Sváťa, režie, kamera, střih atd. Bohémský továrník Hansel a krásná účetní Gretel se nechtěně zapletou se zlou čarodějnicí a jejími úslužnými poskoky, s nimiž ježibaba obcuje ve své skalní jeskyni v hlubokých lesích Prastará kniha kouzel se opět zjevuje a čarodějnice pro ni vysílá své sluhy do poklidného maloměsta A jak příběh dopadne? Podívejte se sami ;- Přejeme dobrý obraz a ostrý zvuk ;-. Tak jsme vybrali skladby, které nejčastěji hrajeme na koncertech, některé zremasterovali a přemíchali, některé znovu nahráli, aby byly takové, jaké je hrajeme ve stávající sestavě, přidali jsme nějakou tu blbinku a videoklip Tamborův menuet a vytvořili pro vás zbrusu nové CD s názvem VÝBĚROFKA, které bude stát opět pouhých 50,- Kč a na kterém se nachází 19 skladeb, z nichž 18 můžete běžně slýchávat na koncertech a jedna je tam coby překvapení - na ni také bude brzy uveřejněn onen avizovaný nový klip ;- Toto výběrové CD s sebou budeme vozit od příštího koncertu, takže si ho budete moci zakoupit ve sváťostánku s byznysem - za to lidové pade ;- anebo si ho už teď můžete objednat ZDE, kde je, coby horká novinka a kde se dozvíte, jaké skladby se na něm nachází ;- Snad se vám naše druhá "bestofka" bude líbit ;-.

Přátelé a kamarádi, všichni, kteří jste se chystali na náš páteční koncert do západočeského městečka Toužim, máme pro vás špatnou zprávu Naše zpěvačka, saxofonistka a flétnistka Martina den před akcí bohužel ochořela nějakou brutální chřipkou, no a její stav se nezlepšil, naopak, je jí opravdu hodně zle a ač je velká deratizační srdcařka, tak tohle prostě nemůže dát Bez Martiny to prostě bohužel nejde Tak se na nás nezlobte, moc nás to mrzí, opravdu bychom strašně rádi hráli - tak moc jsme se sem těšili, žel to vážně nejde Víc zatím nevíme - takto nám to bylo stroze sděleno Nicméně stejně bychom tam asi s nemocnou Martinou nebyli nic platní Takže se i všem fans, kteří se tam v sobotu chystali omlouváme, ale nenaděláme bohužel nic To se to tak prostě někdy sejde: Po třech skvělých únorových koncertech nás teď čekají dva volné víkendy, které zrovna pěkně vyšly na jarní prázdniny a po nich pak čtyřka pěkných a slibných hraní s Totáči, než přijdou prázdniny velikonoční: No a tady ještě jen pro pořádek všech deset akciček únor až duben Další koncíky zveřejníme již brzy ;-.

Je to tady, deratizační sezóna začíná a nás čeká trojka únorových koncíků. Sice ještě máme přesně čtyři týdny deratizační pauzu, ale od Zatím tu máme hraní na únor, březen i duben a je to celkem deset akciček - viz.

Podrobnosti, jako kde přesně a s kým apod. Vždyť kromě Sváti a Frankyho nebyl nikdo z nás na tolik hraní zvyklý a i oba "Totáčové" toho měli po šňůře všech těch akcí, kdy museli kolikrát hrát celý večer cca 3 hodiny a sami sobě předskakovat, plný zuby No a tak jsme se opět rozhodli a dohodli, že v lednu hrát nebudeme a dáme si volno.

Na pódiích nás tak uvidíte až od Až nečekaně často nás o tuhle píseň žádáte a chcete ji po nás hrát, což nás na jednu stranu trochu udivuje zejména pak jejího autora Sváťu - byl to totiž poslední doplněný song na album FOLK´S NOT DEAD, kdy muziku prý vytáhl odněkud ze dna svého šuplíku nepoužitých věcí a textoval dost narychlo , ale na stranu druhou samozřejmě moc těší: A tak vám ji alespoň přinášíme takto, natočenou jako video v podání Sváti a Martiny při jejich písničkářském koncertování v rámci nedávného deratizačního Folkoledování ve slánském Šantánu.

Strašně moc a moc díky za všechno, přátelé a kamarádi Za vaši podporu, za to, že nás posloucháte, že si kupujete naše cédéčka a stahujete naše písničky, že si pouštíte naše klipy a že na nás chodíte - jsme za to hrozně rádi a velmi si toho vážíme. Tak tedy ještě jednou přejeme všechno "snové" v roce , no a budeme se těšit zase někdy někde na viděnou ;-.

S letošní bohatou koncertní sezónou se tak rozloučíme hezky pěkně doma a bude to akcička velkolepá ;- Ostatně zde jsou podrobné info k ní: Dnes večer, v úterý Hrajeme od devíti a těšíme se velice ;-. Přátelé a kamarádi, vy všichni, kteří jste včera byli mezi tou víc jak tisícovkou lidiček, jež s námi včera odpoledne na Štědrý den přišla zpívat a poslouchat koledy, vám všem moc a moc děkujeme.

Byla to naprostá fantazie - plné náměstí, úžasná atmosféra a hrálo se nám parádně - viz. Také téměř stovka prodaných CD hovoří za vše. Ještě jednou obrovské díky ;-. A to po skoro třech týdnech od posledního koncíku, jímž bylo fantastický hraní ve slánském Šantánu. Takže kromě našeho "koledování" - viz. Jeden prosincový koncík už máme zdárně za sebou, bylo to úžasný domácí hraní před dvoustovkou lidiček na oslavách 22 let Totáčů ve slánském Šantánu, ale další tři nás ještě čekají.

Teď tedy skoro tři týdny pauzírujeme, ale pak to začne - v sobotu KD Mrákov u Domažlic se Zvlášňý školou a na závěr pak domácí loučení s touto koncertní sezónou a rokem , když v pátek CD "Slánské vánoční zpívání" vychází Sice ne úplně pod hlavičkou Deratizérů, ale defacto pod jejich taktovkou, poněvadž se natáčení vánočních songů ve folk-rockovém hávu, tak jak je již nějaký ten pátek mohou slýchat vždy Vedoucím projektu a producentem byl jmenován vedením města Slaný samozřejmě náš Šéfderatizér Sváťa a sestava, která 18 koled a vánočních písní v září natočila v pražském studiu Hostivař je vskutku "hvězdná" ;- Posuďte sami - Deráčové: Martina - zpěv, flétny; Sváťa - baskytara!!!

Na CD, které vydá město Slaný, je 42 minut hudby - 18 koled a vánočních písní známých i neznámých v deratizačně-folk-rockových aranžích. Album stojí ,- Kč a vy si ho můžete objednat ZDE.

Snad se vám bude líbit - ukázku z alba najdete v níže ;-. Vánoce se blíží a takové pěkné deratizační triko pod stromečkem ;- Nakupujte na našich koncertech a objednávejte přímým linkem zde: My tedy čtvrtí od půl jedenáctý - těšíme se na vás doma, ve Slaném, na viděnou ;-. Poslední listopadový pátek, dne Poprvé tu budeme hrát jako poslední, tak jsme zvědaví ;- Budeme se těšit v pátek v Praze na viděnou ;-.

Na podrobné slovní shrnutí není sil, resp. Skvělý předskakování Totáčům v Mladé Vožici viz. Bude to pěkný víkendový zápřah a my se po čtrnáctidenní pauzičce těšíme velice ;- Tak někde na viděnou ;-. Ano, ano, přátelé, po čtrnáctidenní pauzičce nás uvidíte v listopadu čtyřikrát - vždy vystoupíme s totálním nasazením před anebo po Totálním nasazení ;- A máme tam tedy - KD Lukavec u Pelhřimova , Šternberk a konečně Praha - Vagon, kde částečně potají poprvé pokřtíme naše nové bestofkové album Výběrofka ;- A propo toto nové výběrové album, které bude stát pouhých a lidových 50,- Kč, budeme vozit samozřejmě s sebou ;- Těšíme se na vás na některém ze čtyř koncíků ;- Jo a promoklip k novýmu CD už jste viděli?

Tak je to přátelé a kamarádi, tady - přinášíme vám 3. Je to tady, přátelé a kamarádi: Tak jsme vybrali skladby, které nejčastěji hrajeme na koncertech, některé zremasterovali a přemíchali, některé znovu nahráli, aby byly takové, jaké je hrajeme ve stávající sestavě, přidali jsme nějakou tu blbinku a videoklip Tamborův menuet a vytvořili pro vás zbrusu nové CD s názvem VÝBĚROFKA, které bude stát opět pouhých 50,- Kč a na kterém se nachází 19 skladeb, z nichž 18 můžete běžně slýchávat na koncertech a jedna je tam coby překvapení - na ni také bude brzy uveřejněn onen avizovaný nový klip ;- Toto výběrové CD s sebou budeme vozit od příštího koncertu, takže si ho budete moci zakoupit ve sváťostánku s byznysem - za to lidové pade ;- anebo si ho už teď můžete objednat ZDE , kde je, coby horká novinka a kde se dozvíte, jaké skladby se na něm nachází ;- Snad se vám naše druhá "bestofka" bude líbit ; Jo a na každém koncertě jich pár rozdáme, ale pssst ;-.

Aneb doplnili jsme stavy tradičních deratizačních triček ve všech velikostech a nově nechali vyrobit pánská modrá a dámská tílka a dámská trika bez rukávů - přeci jen Vánoce se blíží a takové pěkné deratizační triko pod stromečkem ;- Nakupujte na našich koncertech a objednávejte přímým linkem zde: Praha - Vagon, nepočítaje ty prosincové. Je toho prostě hafo a určitě se máte na co těšit ;- Teď nám však dejte chvilku, abychom to všechno řádně nachystali a připravili a pak vás mohli až do samotného konce roku vším tímto "obšťastňovat" ;- Užijte si "dušičkový víkend" a pak i ten další a v polovině listopadu na viděnou ;-.

Předskakování Totáčům v Mladé Vožici nemělo chybu. Dorazilo na dvě stě lidiček, návštěva to parádní, my dali skoro hodinový předskokanský setík, kdy jsme měli super zvuk a hlavně jsme při parádní atmošce v sále sklízeli úžasný ohlasy a ve finále dokonce přidávali: Po fantastickém pátečním hraní v pražském Vagonu, kam přišly tři stovky lidiček jsme v sobotu hráli spolu s Totáči, Doctory, Jaksi taksi a předskakujícími Stuck in Mind v kladenském klubu BARN, což je bývalá a nám dobře známá Stodola.

No a navzdory příjemné a milé divácké kulise, jíž nám fans vytvořili, to bylo jedno z těch méně povedených hraní, na které bychom možná raději co nejrychleji zapomněli Pomineme-li to, že přišlo hodně málo lidí - asi nejméně, co jsme tu kdy zažili, neboť konkurence akce tří známých kladenských kapel v jiném klubu a hlavně kladenský hokej, který se hrál přesně ve stejný čas, udělaly své Stejně jako před rokem v malém kladenském Dundee jamu, který byl tehdy narvaný stovkou lidiček: V sále prý v pohodě a dobrý, ale v odposleších peklo, navíc se nechal blbým zvukem rozhodit náš šéfderatizér, jenž defacto neslyšel svoji kytaru, z čehož dostal hněv a pak logicky mluvil méně a byl mdlý a matný a prostě to celkově nebylo ono: Aspoň že Martině se už vrátil hlas a odzpívala tak většinu svých songů.

Každopádně moc díky všem těm sto a něco přihlížejícím za podporu a snad to příště bude zase lepší ;- Na snímku z Kladna si pak, prosím, račte všimnout, kterak má otrávený Sváťa na hlavě květináč: Páteční Vagon neměl chybu, po všech stránkách paráda, bylo narváno a už náš předskokanský set sledovaly víc jak dvě stovky fans.

MyšLenka skvěle zaskočila v pěveckých partech za hlasově indisponovanou Martinu a vůbec se ta celá naše improvizace při částečný ztrátě hlasu naší nenahraditelný členky povedla na výbornou včetně deratizční show: To zatím neprozradíme ;- Ale bude to řáďácká a strašidlácká věc ;-. Přátelé a kamarádi, vy všichni z Brna a okolí, naši fans, kteří jste nás ve čtvrtek Naše zpěvačka, flétnistka a saxofonistka Martina ve středu defacto téměř ztratila hlas a protože se její zdravotní stav druhý den nezlepšil, nezbylo nám bohužel nic jiného, než koncert odvolat a zrušit Dokážeme alternovat a improvizovat, ovšem dva naši členové jsou pro nás nenahraditelní a těmi jsou oba kapelní šéfové Bez nich to prostě nejde a koncert bez Martiny, jejího zpěvu, sága a fléten, to by nebyli Deratizéři Ještě jednou se moc omlouváme a určitě to všem z Brna a okolí někdy vynahradíme ;- Tak se nezlobte a díky za pochopení Sváťa tvrdí, že za vše může Leprechaun, jehož si nechtěně dotáhla z kurzů irských tanců, které navštěvuje: Říjnové předskakování Doctorovi P.

Už ve čtvrtek Více info se dozvíte z plakátů v upoutávce níže nebo pak na webu Totáčů ;- Budeme se těšit na viděnou ;-. Po úžasném září, kdy byl z pěti koncíků jeden lepší než druhý a prodeje CD šly do stovek, že nám zcela došly modrý bestofky, což nečekal ani ten největší optimista, jsme se po čtrnáctidenní pauze představili druhý říjnový pátek premiérově v kulturáčku v Dobříši, kde jsme předskakovali Doctoru P.

Počasí bylo fakt těžce podzimní, stylu "to je hnus, velebnosti", neboť pršelo a zima bylo a psa byste nevyhnali, natož myš či jiného hlodavce Nicméně deratizace byla nutná, a tak Knack vyzvedl na šestou netotální trojici, když Sváťa s Frankym a Totáči jeli dříve sólo i s jejich najatými zvukaři a bedňáky, a razilo se tam dolů na Příbramsko.

Sváťův telefonát o koloně na obchvatu, kde Totáči kysli, a který přišel cestou a který si šoférující Knack pustil handsfree, byl myšlen dobře, ale svou "brilantní originální češtinou" zbylou dámskou část osádky jako myšleno myšLenku, RaCKa a zejména Martinu silně rozesmál, což šéfderatizéra už ve sluchátku pobouřilo, takže když jsme chvíli po Totáčích dorazili za tmy tmoucí do KD Dobříš, snažil se boss marně zjednat si respekt.

Těžko je však stavěti se smečce Tím spíš, když je smečka stejně vysoká a některá i stejné váhové kategorie - jak poznamenal bývalý řecko-římský zápasník Knack, je to ta drsná "střední těžká": Dali jsme všechno, co jsme chtěli, kytarová sekce dostala co zasloužila, když první skončil ohluchlý a uondán a druhý pokopán a odřen, od skvělého publika jsme sklidili úspěch a ovace a my pak na oplátku naše deratizační špurky, abychom po půl desátý přepustili plac Doctorům a Sváťa v šatně dostal další čočku a kouř, neboť znavený starší kus po koncertě je snadným terčem a tak si přisadila i jindy relativně hodná Martina, která nemohla najít své tričko, jež si k našemu nepochopení předtím schovala do krabičky od lampičky, takže nějaká ta oběť přišla vhod: Ale to už je jiný příběh: Stejně jako celý říjen budeme předskakovat Doctoru P.

Vše podstatný je na plakátku výše - těšíme se!!! V říjnu nás čeká společný turné s Totálním nasazením a Doctorem P. Bowling club Mladá Vožice. V polovině října bychom s sebou už navíc měli začít vozit naší novou deratizační "výběroffku", resp. Po úžasném a luxusním září, kdy byl jeden koncík lepší než druhý - vše zakončeno parádním hraní na vinobraní v České Třebové teď máme 14 dní pauzičku, ovšem od pátku Vyráželi jsme sem nikoliv od zkušebny a ze Slaného, nýbrž přímo z hostivařského nahrávacího studia, kde zdravé jádro Deráčů ještě dotáčelo poslední věci na chystané album slánských koled a vánočních písní, a zbytek sem na plánovanou třetí dorazil.

V cuku letu, ještě během pár dotáček, neboť ve studiu se stíhalo jen tak tak, jsme vše nasypali do dodávky, a že toho zase bylo, a vyrazili na štreku dalekou do východních Čech.

V autě tradiční a osvědčený zasedací pořádek a veselo, místy oblačno, pohádky ovčí babičky a madam Břehule-Furie, hrátky s fackovacím panákem RaCKem, rozvážnost sira Knacka a Mr. Frankyho, Sváťovo vyprávění o jeho padesáti hodinách strávených ve studiu a poutavé líčení den po dni a Martinino taky líčení, ale poutavé méně resp. S pár pauzami a řečmi, co za to snad místy ani nestály, jsme se prokousali slušně zapráskanou hradeckou dálnicí i omrskem tam dál a krásně na čas dorazili do cíle a stanuli za pódiem, na němž se právě střídaly kapely a tančila zumba.

HC-metal kapely před námi a zima nás většinu držely ve voze, jen pan kapelník plnil své povinnosti a družil se s pořadateli i dalšími kapelkami, bo tyto pány všechny zná, a sira Knacka přepadl hlad, pročež pro flákotu vepřového vyraziti mezi lid musel, ale pak nebyl čas řešit kdo je kdo a my se museli chystati.

Podmínky trochu polní a kosa děsná, ale lidí hafo a s hlavním časem jich navíc stále přibývalo. Nachystali jsme se u scény a rozvinuli škopky a aparáty, převlíkli se v autě - někdo sám a někdo navzájem, a při dalším tanečním vystoupení to vše nasypali na pódium, abychom hned pak mohli začít zvučit.

Naše nástrojový obsazení pravda přidělalo trochu problémů zvukařům a chvíli trvalo než jsme začali, ale zvuk byl super a publikum taktéž. Stanula před námi již zmiňovaná cca tisícovka lidiček nejrůznějšího věku i pohlaví a my po krátké zvukovce spustili náš deráčský setík. Už vzezřením jsme budili pozornost a jak jsme začli hrát, ohlasy sílily song po songu a my tímto povzbuzeni řádili a blbli zima nezima, ač strunatci měli skřehlé prsty, že sotva hráli, hlavně Sváťa se svýma bolavýma rukama z jeho šílených snů, avšak i tramp obojživelný - RaCeK akustik měl plné ruce práce a nostalgicky vzpomínal na scény z kariéry pornoherce, kdy toho před lety v takovýchto podmínkách, kdy to stálo za to, jako mladík něco nahrál, no a také ságo nám mrzlo, že místy vydávalo zvuky alá Balkán a Marťa marně kroutila hubičkou.

Asi ji hřálo mládi či co. Jen chladnému profíkovi Frankymu večerní chlad nevadil pranic - nájemní žoldáci vydrží vše ;- Jak gradovaly potlesky a ovace po každém songu, tak se blížil konec našeho hraní a my tlačili očima ručičku na zdejší věži, abychom stihli, co nejvíc a co jsme stihnout chtěli - však také rozpovídaný Sváťa řečnil a moderovavši spíkroval tak rychle, až si nerozuměl ani on sám.

Poslední song "ať vich vál anebo ne" a pak děkujeme odejděte a už jsme to rychle tahali dolů, abychom uvolnili místo Rybičkám 48, hlavní kapele pátečního večera.

Sváťa pak rozvinul polní deratizační shop a prodal neuvěřitelných 23 CD, což byla nádhera, paráda a krásná tečka za povedeným hraním. Ještě pár podpisů, nakládka, převlíkačka a Sváťův pokec s Rybičkami a lidičkami okolo nich, pak žold a uctivost, služebníček a protože se všem chtělo jíst, pít a vylučovat a to poslední vzhledem k nedostatku mobilních WC na náměstí nešlo, rozloučili jsme se a vyrazili zpátečním pátečním směrem.

Z rozjařené posádky upadal jeden Deratizér za druhým do stavu hibernace, až zbyl jen sám šoférující Šéfderatizér a my se zastávkou v Praze na vyložení Frankyho a Knacka dorazili zdárně před jednou domů.

Rozvoz a alou na kutě, spát spunkem spravedlivým. Česká Třebová byla fantastická, my moc děkujeme za pozvání a vám všem, kteří jste nás tak úžasně podporovali a vytvořili tak skvělou atmošku zimě navzdory děkujeme uctivě obzvlášť.

Sezóna festů skončila, teď pauzička a pak hurá do klubů ;-. Nedávno jsme tu v novinkách psali o chystaném natáčení projektu SLÁNSKÉ KOLEDY či jak se CD bude jmenovat - to se ještě totiž neví ;- , abychom na přání města Slaný realizovali natočení materiálu pro CD vánočních songů známých i neznámých v deratizačně-folk-rockových aranžích, tak jak je hráváme již mnoho let na slánském náměstí vždy o Štědrý den odpoledne.

Projekt se sice netýká pouze Deratizérů, ale protože se na něm podílí pět šestin naší kapely, bereme ho značně a do velké míry i za svůj ;- Ve studiu jsme nahrávali od Hlásíme tak, že materiál s 19 vánočními songy - tradičními i netradičními, je zdárně hotov a víceméně připraven. Teď se však ještě musí vytvořit booklet a pak zrealizovat celé vydání CD. Vánoční album by potom mělo vyjít někdy v listopadu - o všem vás budeme průběžně informovat ;- No a na přiloženém snímkuk vidíte celou naši zúčastněnou deratizační squadru včetně obou slánských legend, coby hostů za mixážním pultem ve studiu v Hostivaři v celé své kráse ;- Zleva Tač - akustická kytara, zpěv; Karol - harmonika, zpěv; myšLenka - zpěv; RaCeK - akustická kytara, zpěv; Martina - flétny, zpěv; Sváťa - baskytara, el.

Fotky z nahrávání najdete na našem deratizačním facebooku ZDE. Náš poslední venkovní koncík nás čeká v České Třebové na Starém náměstí v pátek Budeme hrát v překrásný čas - přímo před hlavní hvězdou pátečního večera, partičkou Rybičky 48, tak jsme na to docela zvědaví: Sice ne pod hlavičkou Deratizérů, ale defacto pod jejich taktovkou, poněvadž se natáčení vánočních songů ve folk-rockovém hávu, tak jak je již nějaký ten pátek mohou slýchat vždy Vedoucím projektu a producentem byl jmenován vedením města Slaný samozřejmě náš Šéfderatizér Sváťa a sestava, která nastupuje od pondělí CD, které vydá město Slaný, bude plné vánočních písní známých i neznámých v deratizačně-folk-rockových aranžích a vyjít by mělo někdy v listopadu.

Tak nám držte palce ;- P. Až to natočíme, budeme muset vymyslet vhodný obal - že by něco takového jako na přiloženém obrázku? Mariánské Radčice - Mariánská pouť vstup zdarma a Česká Třebová - Staré náměstí - vinobraní vstup dobrovolný.

To se to pěkně sešlo, což? Nějak se z nás poslední dobou stává pouťová kapela: Vstup je sem na celou pouť, tzn. Cvoka 4 akci zahájí od Prostě jak zpívají Totáči "celou řadou výhod disponuje Slaný" ;- Tak se na vás v pátek budeme moc těšit ;-.

Hrajeme na scéně v lesoparku Bohemie od cca 20 hodin, když nám na přání pořadatele předskočí naši slavnější příbuzní Totální nasazení: Tak jsme na to zvědavi a těšíme se moc a velice ;- Na viděnou v Sokolově ;-.

Přátelé a kamarádi, vůbec jsme nečekali, že naše polední hraní v sobotu na Rock na valníku bude takhle suprový a ještě teď z něho jsme hromadně nadšeni: Ze šatny ho musel do auta odnášet statný Knack a nebýt přítomných zdravotníků, kteří dali RaCKovi nitrožilní kapénkovou infúzi s Jackem, kdo ví, jak by to dopadlo: Malá pozvánka na konec prázdnin - na "náš" open air fest, jehož je náš šéfderatizér Sváťa zakladatelem, a kde jsme od 1.

My budeme hrát v sobotu 1. Tento ne zrovna lukrativní čas na nás sice bohužel vyšel hloupou shodou okolností a kvůli Frankyho práci, ale rozhodně nám nevadí - naopak, poledne my umíme ;- Takže se těšíme převelice ;- Víc info o festu je na www.

V rámci tradičních nedělních hudebních akcí pod názvem Malá Paříž vystoupíme v neděli Spolu s námi zahrají např. Sníh na schodišti, Točílas, Růže mezi trním a další soubory. Vstupné je zde dobrovolné, více info najdete na webu pořadatele www. Přesně před 14 dny, druhou srpnovou sobotu, jsme před polednem zahajovali sobotní festivalový den na Keltské noci v Harrachově, takže vám přinášíme menší fotoreport z různě posbíraných fotek, jichž se našlo poměrně málo - ostatně hráli jsme hodně brzy A ještě dříve jsme vyráželi - jet na koncert v sobotu v půl osmé ráno není tak úplně běžná věc: Štreka do Krkonoš je daleká a když vás ještě navíc permanentě zdržuje Čuran v nejrůznějších podobách, to pak řidič tvrdej chleba má, poněvadž potom musí čas, jenž jsme měli tak akorát, nahonit.

To však Sváťa zvládá výborně, byť tentokráte svůj šoférský um projevoval ve velmi free stylu, pravidla nepravidla stylu "stříbrná dodávka projede křižovatkou bez ohledu na všechny ostatní vozidla": V areálu se uklízelo a vše připravovalo na sobotní program, takže tu v toto ospalé dopoledne ani žádní návštěvníci ještě moc nebyli. Vzhledem k času nelukrativnímu až mrzkému jsme byli smířeni s tím, že odehrajeme náš krátký setík pro pár náhodně přítomných jedinců, ale jaké bylo naše překvapení, když se tu v oněch Bylo to moc pěkné a příjemné.

Škoda, že náš půlhodiný setík pak nebyl úplně košer, byť byl super zvuk a atmoška přihlížejících úžasná. Prostě to někdy úplně nesedne, navíc jsme hráli necelou půlhoďku, tak krátce jak snad nikdy, a možná i Sváťa ne zrovna ideálně zvolil repertoár No nebylo to z naší strany úplně zdařilé Nicméně fans byli úžasní, mocně nás podporovali, fandili a odměňovali potleskem a rykem po každým songu, což bylo super, no a navíc se nám Šéfderatizér pěkně rozpovídal, takže to občas zachraňoval i slovem mluveným, občas i vtipným, a spolu s myšLenkou, Martinou a RaCKem také tanečními kreacemi.

Defacto než jsme se nadáli byl tu poslední song - půlhoďka je jak nic, po němž se pak desítky fans shlukli okolo našeho distra, které nám pohlídal náhodou přítomný věrný byznysmen Láďa ŘiĎiČ, jenž vzápětí rozdal desítky samolep a pohlednic a prodal hafo CD, aby nám pak celý sváťostánek s distrem při přecházející přeháňce pěkně zmoknul: Ve finále nakonec prima akcička, ač se na nás ta deratizační dovča tentokrát pěkně podepsala: A to v sobotu Čas je to sice mrzký, ale nám neva pranic - jak už bylo řečeno, my jsme nejen polední kapela ;- Proto také bude nejeden z nás hrát převlečený za Polednici holky samozřejmě ne - to by bylo moc laciný a naše sestava bude naprosto unikátní a neuvěřitelná s několika změnami na jednotlivých postech.

Věřte a přijeďte se podívat, či budete-li tam, tak rozhodně na tu půl dvanáctou přijďte už na nás ;- Vyplatí se to ;-. Po měsíci od posledního koncíku na slovenském Topfestu, kdy měla celá naše deratizační squdra celokapelní dovolenou, takže se nejen nehrálo, ale ani nezkoušelo a někteří z nás se dokonce celou tu dobu neviděli, nás čekalo tradiční hraní na letním parketu Lesná u Pelhřimova. Vloni nám byla zdejší akce kvůli nepřízni počasí zrušena, a tak jsme se o to víc těšili a doufali, že to letos po roční pauze vyjde.

Nicméně k odvolání akce znovu mnoho nescházelo. Sice se ve finále hrálo, ale brutální průtrž mračen z okolních přecházejících ještě brutálnějších bouřek, který celý podvečer a večer procházely napříč územím ČR, odradila hodně potencionálních návštěvníků akce, takže dorazili jen ti nejvěrnější - něco přes sto a něco těch nejodolnějších a těm opravdu respekt, úctu a obdiv!

Jít na koncert v takovém nečase, když pršet přestalo až před půlnocí při začátku setu Totáčů My do Lesné razili rozděleni na dvě skupiny, když folková sekce s myšLenkou hrnula z holanského čtete dobře, ne holandského, ale opravdu jen holanského hraní RaCKova a Knackova Minaretu, zatímco zbytek jel v dodávce s Totáči rovnou sem.

Druzí jmenovaní dorazili za mírnýho deště a vše pochystali, aby ti první jmenovaní přivezli déšť šílený a oněch mnoho bouřek s hromy a blesky a především přívaly vody. Ještě předtím však krátká bojovka - hledání ztraceného Ing. Pípy, bicmena předskakující Dilemmy, který jel hledat kešku a uvízl v obrovské louži, a vyděšení druhého deratizačního vozidla právě dojíždějícího do Lesné, když vidělo Sváťovu dodávku Lesnou opouštět, ale jaké to následně bylo šťastné deratizační shledání, kdy se hlášky typu "Tebe jsem neviděl" a "Dědku, ty si sešel za ten měsíc" nebo "A ty jsi kdo?

Po zahajující Dilemma in cinema jsme šli na věc a stanuli před poloprázdným zmoklým areálem, když se při zvukovce a pak při hraní pařplac zaplnil alespoň pár desítkami věrných fans, že to nebyl pohled tak tristní. Zvukaři Petrovi se tentokráte tak dobře nedařilo, minimálně nahoře na pódiu, kdy to furt houkalo a Sváťovi probíjel mikrofon, načež pak šéfderatizér vždy po těch pár inkasovaných voltech vydal zvuk, kterým rozesmíval ostatní a čím blíže, tím lépe.

Samotný set byl však více než plnohodnotný se vší parádou, kdy zejména myšLenka řádila jako divá až ji praskla maska Catwomen a rozpovídaný Sváťa víc mluvil než hrál. Dařilo se tak střídavě oblačno - bylo trochu znát, že jsme měsíc nehráli, nicméně nasazení bylo totální a show mocná, ba dokonce s některými novými vizuálními prvky - jako Knack v helmě či Franky s novým chrupem viz. Jen RaCeK, ač coby bývalý a zde zřejmě stále známý a populární pornoherec sklízel největší ovace fans, byl dnes takový skleslý Zřejmě ho vyšťavil předešlý minareťácký kšeft.

To deratizační vedení, zejména ženská část, to bralo naprosto profesionálně, ovšem jen do songu O krásce s vuvuzelou, kde předvedlo něco, za co jiným ještě nedávno spílalo - jo, kdo jinému jámu kopá, sám si ji sám: Po nás pak ustal déšť a nastoupili Totáči a všech sto a něco lidiček šlo pařit a tančit a my tradá domů a ještě že tak, poněvadž chudák Sváťa s Frankym hráli do půl druhý a přijeli dom v půl pátý, kdy my, zbylí Deráčové, už spali spunkem spravedlivým ;- Díky moc všem co dorazili a zejména díky těm pár desítkám fans, kteří nás na pařplace podporovali a fandili, byť tentokráte ne tak mocně ;- Tak snad zase za rok a při lepším počasí ;-.

Deratizační dovča skončila a nás čeká v sobotu Hrát budeme druzí, čili mezi devátou a desátou - půl jedenáctou. Už teď jsme po pauzírování natěšeni na řáďácký, víc jak hodinový deratizační set ;-.

Deratizační dovolená končí a před námi je várka dvaceti hraní druhé poloviny roku Začínáme poslední červencovou sobotu na letním parketu v Lesné u Pelhřimova. Po pár letních festivalech a venkovních akcích bude potom následovat zářijová cca měsiční pauza a po ní pěkná porce hraní v klubech a kulturácích v rámci oslav našich 13 let. Každopádně toho bude víc než dost, tak se doufáme s vámi někdy někde potkáme a uvidíme ;-.

I deratizační squadra si musí dopřát rekreace a odpočinku a užít si léto, takže od 1. Mrkněte do rubriky KONCERTY , kde a kdy nás letos ještě uvidíte ;- Pár letních venkovních akciček, ale především pěkná porcička hraní v klubech a kulturácích během října až prosince a to ještě možná něco přibude - budeme totiž slavit 13 let naší existence, k čemuž by měla vyjít nová výběrovka s novými a aktuálními verzemi některých starších songů, která bude dle slov Šéfderatizéra údajně ještě levnější než minulá bestofka, co se pomalu doprodává a přidělávat se už nebude, a jež stávala pade.

A mnoho desítek z vás, ba možná pár set z vás onu novou výběrovku dokonce dostane zdarma ; No prostě na podzim bude takový menší turné a vy se na jeho předběžný rozpis zatím mrkněte na náš ofiko web ;-.

Uplynulou sobotu jsme zdárně absolvovali poslední koncík letošního prvního pololetí a taky poslední před deratizační dovolenou, když jsme měli tu čest si zahrát na úplně největším slovenském rockovém festivalu TOPFEST, který se konal na letišti v Piešťanech. Bohužel jsme kvůli večernímu hraní Knackova a Rackova Minaretu a především trojáku Sváťových a Frankyho Totáčů museli vzít zavděk poměrně mrzkým časem, kdy jsme hráli na B-stage za deset minut jedna jako druzí, ale i tak to bylo super a stálo to za to ;- Onu poslední červnovou sobotu bylo vedro naprosto neuvěřitelný a to i u našich východních sousedů - i zde teploty lámaly historické rekordy, no a představte si to na letišti, kde se není kde schovat, čili skoro žádný stín, v němž mohlo být těch kýžených a krásných 32°C Kolik bylo na sluníčku darmo mluvit Však si také kvůli vysokým teplotám téměř nikdo z naší squadry nic nepamatuje, proto místo tradičního reportu od našich psavců musíte vzíti zavděk pouze touto krátkou suchou zprávou ;- Jaká byla cesta tam či zpět včetně ostatních okolností a kdo si co povídal a co pedagozi a funící Knack a dehydrovaný starý hrabě či co pojídala polonahá vegetariánka myšLenka atd.

Matně si pamatujeme jen na to vedro a jak na kapelu před námi na naší B-stage nebyl před pódiem skoro nikdo a my tak čekali podobný osud, chladíc se na střídačku v klimatizaci obou nastartovaných zaparkovaných vozů, navíc jsme hráli ve stejný čas proti slavným Harlej na A-stage.

K našemu údivu však počali při zvukovce přicházet před pódium lidičkové a z desítek byly stovky, až jich ve finále byly nějaký dvě až tři na slunci, přičemž dalších sto až dvě stě bylo zalezlých v obrovském stanu za zvukařem, kde byl jeden z mála stínů.

Bylo to naprosto super a my toto ani nečekali. Zvuk byl fantastický, přihlížející publikum ještě fantastičtější, atmoška navzdory vedru famózní, ohlasy po každý písni mocný, skrz stage navíc vál příjemný větřík a my, oděni opravdu jen lehce, bez svršků toliko v montérkách a někteří naostro, z toho všeho byli hromadně meganadšení.

Sváťa se zavázanou levou rukou, který jediný nehrál bos, neboť tvrdil že on je skutečný boss a nemá tak zapotřebí hrát bos, když je boss, hojně mezi skladbami řečnil, kdy češtinu střídala českoslovenština a slovenština, ale oni řečnili tak nějak vši, včetně obou deratizérek, které se navzdory vysokým teplotám rozjely a znavený boss to mockrát slízl, ,o starém hraběti nemluvě.

Škoda, že jsme nestihli zahrát vše co jsme chtěli a že set utekl, než jsme se nadáli, ale v moři potlesku mezi písněmi ve finále "standing ovation", čehož důkazem pak byly desítky prodaných CD, že totáčovští bedňáci museli prodávat oba,bo dvorní prodejce Hans nestíhal, a brát z rezerv z auta, až jsme toho nakonec prodali víc než Totáčové po nás ;- Hrozně moc děkujeme všem, kteří nás přišli takto po poledni podpořit - byli jste přátelé a kamarádi úžasní, a budeme se těšit zase někdy na Slovensku na viděnou ;-.

Před třítýdenní červencovou deratizační dovolenou tu máme poslední červnový koncert a to v sobotu Hrajeme na B-stage od Více info již brzy, vrchní Šéfderatizér to totiž teď celý dolaďuje, čili už brzy zveřejníme rozpis na celý zbylý léto, ale především klubový hraní na podzim ;-.

Po volném deratizačním víkendu nás ten třetí červnový, poslední předletní, bo všichni víme, že léto začíná až jednadvacátýho, čekaly dva prima festiválky, hezky pěkně velký na pátek a menší na sobotu.

A bylo to móc pěkné a zdařilé velice a jestli vás to, přátelé a kamarádi, zajímá, tak se tedy pohodlně posaďte, namíchejte si nějaký ten letní drink a pusťte se do čtení líčení našich zážitků z péra našeho úhlavního psavce ;- Tak tedy v pátek jsme měli na programu jeden z největších festů u nás, milovický open air mega fest Votvírák, kam jsme se vraceli po roční pauze a kam jsme se těšili velmi.

Náš čas sice nebyl z těch úplně lukrativních, ale v sobotu jsme tu hrát kvůli trojáku Totáčů nemohli, jak jsme původně měli, a tak jsme byli rádi, že dopadl alespoň pátek, navíc na hlavním velkém pódiu. Vyráželi jsme poměrně brzy a ač bylo vše pobaleno z posledního hraní TN, panovaly při nakládce menší zmatky zapříčiněný ne zrovna dobrým rozpoložením šéfderatizéra.

Ještě tankovačka a tradiční čekačka na starýho hraběte a pak už tradá směr Milovice, byť sice podstatně později oproti původnímu plánu, ale tak což - spoléhalo se na nedotknutelnost našeho slavného kapelníka ze slavného Totálního nasazení, jehož na Votvíráku všichni pořadatelé znají a jenž vše zařídí a okecá: A aby toho nebylo málo, Knack nám z toho šel do mdlob, že museli ho křísit, ale až později, poněvadž v autě je málo místa a nebylo možno se k němu dostat.

U vstupní brány Votvíráku jsme se akreditovali a taktéž Knacka mdlého bylo třeba akreditovat, takže ho vynášelo osm pořadatelů do šatny nadepsané Deratizéři V. Bacily tu zatím nebyly, ale vrhli se na nás pomocníci a vynesli nám vše na stage včetně myšLenky, jíž vynesli, aby ji pak RaCeK snesl v zubech, přičemž RaCeK snáší dobře, a aby si pak, když si šel Franky stavět bicí, všichni mysleli, že přijel Daniel Landa a uctivě mu salutovali.

Zatímco na pódiu spustili úvodní Na3je, stagemanagerka uznale pokyvovala hlavou nad tím, že má i saxofonistka svého technika a to že se vidí málo. Sice hanba mužům, kterým žena vládne, ovšem zdaleka to ještě není level, kdy starý hrabě každý koncert tu svojí nafukuje a pak zase vypouští a nafukuje a vypouští a vypouští a nafukuje a jaro, léto, podzim a zima, znáte to Kapela dohrála, šéfderatizér dole nachystal deratizační merchandise, aby po koncertě proběhlo ono rychlé prodej a uteč, či spíše obráceně, kdy měla být tradičně obětována mlsným fans nejmladší myšLenka, a my na stage a hrr na ně a nikoho neživte.

Živil jen RaCeK a to naději, že mu někdo půjčí kapodastr Přestavba v cuku letu a my nachystáni, však zvukaři pomalejší a drátů moc a pak zlobil mikrofon u Marti, že prý myši přehryzaly kabely a tak se zkoušel i bezdrát, dole zatím z desítek fans stovky a netrpělivost a bučení a zvučení a Ptáci z ocele, irská tanyny alá Leprechaun is not dead a Hlídač krav s jazzovými akordy, marní zvukaři a pět minut méně kvůli nim než finální zvukovka O. Fans úžasní, několik set na náš set, zvuk nic moc nahoře, dole prý super, tak snad a hraní ve stylu - tam v podpalubí topič přikládá, na lodi je skvělá nálada - na levoboku, ba možná spíše strojvůdce topiči masné vlasy víská - na pravoboku, takže pódiová show, hyperaktivní myšLenka, suverénní šéfová Martina hecující dav pod pódie slovy jako "..

Knack to tam sypal stylem "hej mistře basu"a Franky vzadu "tluče bubeníček", přičemž ještě stíhal druhou rukou nebo čím to sakra dělal fotit, no a náš zkrácený set o délce pětatřiceti minut, kdy nás úžasní fans po každé písni odměňovali potleskem a ovacemi mocnými, byl rázem ten tam. Ještě poslední song, představovačka a děkovačka těmi pětistům ba možná více fans pod pódiem, což bylo super, nato že jsme hráli takto zkraje a ještě proti setu legendárních punkových matadorů N. Mávačky, úsměvy a kdo je měl, tak zuby ven, a už běžela myšLenka prodávat, když tu se tu objevil náš externí byznysmen Láďa ŘiĎiČ, který se ujal prodeje ve sváťostánku, takže jsme to mohli vše snosit, když nám opět pomohli nosiči erárové, ještě pár foteček a autogramů a pak převlíkačka a svlíkačka za kačku, aby než se šéfderatizér dostal do šatny, zbytek mu sežral obloženou mísu, což byl jen důkaz jak boss pozbývá autority a především smečka si dělá co chce.

Tak aspoň Sváťa po svém posledním koncíku, jenž odehrál coby osmatřicetiletý, neboť druhý den měl narozky, vdechl 1,5 litru neperlivé vody i s plastem, vyřídil žold, Knackci a Racci naložili a zatímco na pódiu řádili Tleskači, my vyráželi zpět do Slaného, abychom hned přejeli do Hlučína, kde jsme měli hrát druhý den v poledne.

Při vyjíždění z areálu jsme již z dálky viděli dopraváky v bílém, stavící každý vůz a dávajíc dýchat, jak se na nás chystají, načež boss za volantem fikaně provedl slalom mezi pneumatikami na přilehlém parkovišťo-cvičišti, čím policisty totálně odzbrojil a ti nás nechali jet s otevřenými pusami ač Martina z auta ječela něco jako: Doma jsme byli cobydup, na hoďku a půl vyhlásil boss rozchod, by doplnil prořídlý merchandise a přidal ten totální a především s totáčovským bedňákem Hansem doplnil zavazadlový prostor dodávky o zbytek apáry TN.

Hans se ukázal jako skvělý tetrismaster, když postoupil do nejvyššího levelu - do auta se vešlo neuvěřitelně mnoho, včetně šestice posádky. Do Hlučína je to štreka daleká a whisky ani lok a ač podvečerní cestování po D1 docela šlo a cesta ubíhala, byla to i tak mrzutost a cíl se ne a ne zjevit. Dlouhé cestování, to je vždy čas na meditace, filosofické debaty a žvýkání Mentos a když RaCeK jízlivě požádal ty vpředu, jestli by si třeba zase nemohli povídat o pedagogice, přišli na řadu KF, což na jedné ze zastávek vyřešil starý hrabě čerstvými ředkvičkami ze své zahrádky - byly to ředkve ohnice, které měl připravený pro tento případ.

Chroupalo se a pálily jako svině! Zatímco vegetariánka myšLenka dávala Rackovi plus, Franky předvedl svůj masterštych alá silně aromatický Říha, že jsme větrali až do Olomouce a nutno podotknout, že totáčovský guitarman P.

Cvok coby vicemistr republiky v říhání by měl ze svého žáka velkou radost. Nebyl to výkon, pravda, ještě extraligový, ale hodně slušná divize: Najednou přišla půlnoc a Sváťovi bylo rázem 39, takže nějaký to přáníčko a zpíváníčko Zum Geburtstag viel Glück, fixace a Jack light a pak alou na kutě, poněvadž únava byla veliká a koncert v pravé poledne.

V sedm ráno se ukázala nevhodnost místa ubytování, když spustily svůj koncert kostelní zvony - novodobý kostel byl hned vedle penziónu, zvonil přísně a pravidelně stylem nápisu na věži "chvalte Hospodina" a zatímco deratizérky spaly jak zabité, muže to vzbudilo všechny. Na půl jedenáctou pak přesun do areálu konání festu, čili pár km zpět do Hlučína. Fest byl v tuto dobu ještě v plenkách a tak jsme si tu obě osádky obou vozů užívaly krásné počasí a neméně krásné prostředí zdejšího rekreačního centra u jezera.

Na půl dvanáctou pohodová zvukovka a pak čekání na výkop. Zatímco začali chodit první návštěvníci, myšLenka dala koupačku aspoň se to dodnes říká a starý hrabě si na kameni alespoň namočil zadek, což bezpečně víme. V areálu byla v tu chvíli nějaká stovka lidiček, aby jich v průběhu našeho setu přibylo víc jak jednou tolik, před námi pár desítek fans - inu osud zahajující kapely festu. I zde jsme hráli takto bzry díky trojáku Totáčů ten den, když TN v Hlučíně měli hrát hned po nás, aby stíhali.

Zvuk byl ale fantastický, nálada výborná, když se Sváťa opět rozřečnil, blblo se, ač to nebylo tolik v plánu, a protože RaCeK už ho měl, jako onen kapodastr, nemusel se pan Bolavá ruka tolik dřít - však ho také s přibývajícími songy údy přestávaly poslouchat, z čehož měly zjevnou radost zejména škodolibé deratizérky.

Pětačtyřicetiminutovka byla rázem ta tam, představovačka a děkovačka skvělému publiku, které nás byť silně prořídlé celý koncík bezvadně podporovalo a už jsme přepouštěli plac po nás hrajícím Totáčům. Pak jídlo a pití, co hrdlo ráčelo a že např. A pak někdo na další akci a zbytek domů, ale to už je jiný příběh. Děkujeme moc všem, co dorazili a shlédli vše, co jsme nabídli, mrkněte na fotoreport a na viděnou v Piešťanoch na mega open air Topfestu ;-. Po volném víkendu hrajeme ten příští v pátek i v sobotu a v plánu máme dvě moc pěkný akce.

No a co ještě dodat? Asi jen, že se hrozně moc těšíme a doufáme, že i přes brzké začátky našich vystoupení se na některém z festivalů s vámi uvidíme ;- Tak na viděnou! Počasí ten den vyšlo snad nejlíp jak mohlo a díky němu i super propagaci přišlo do slánského letního kina hodně přes lidí, v což pořadatelé z DDM Ostrov Slaný nedoufali ani ve snu - ostatně došly jim nejen vstupenky: Pořadatelé pódium, jež bylo bez střechy - tou byly pouze větve mohutného buku, jak ho při zvukovce správně na vyžádání kapelního biologa určila kapelní jazykářka, když kapelní RaCeK podotýkal, že když jsme u buku, musí tu někde být i nějaká bukvice: Sváťa přivezl do letňáku apáru na přání pořadatelů ještě před ofiko zahájením, aby pak panikařil, že jsou tu stovky dětí včetně těch, co učil nebo učí a že se tedy musí při speakrování opravdu chovat slušně, což neví, zvládne-li Snaha přehrát moderování na druhého kapelního pedagoga mu navíc nevyšla, neboť méně zkušená kolegyně také nevěděla, zvládne-li Ve finále to ale dopadlo naprosto výborně a nejen s mluveným slovem.

Okolo druhý všichni ostatní dorazili po svý ose a během "break-dancu" na pódiu před plátnem v hledišti proběhla naše stavba nástrojovky a pak zvukovka - to vše za přihlížení několika set zvědavců a netrpělivců, kde se mezi dětmi a rodiči usazovali do trávy i naši další fans, kteří se na nás přišli mrknout. Po zvukovce jsme se jako správný hvězdy šli ještě převlíknout, zaskakující bicmen Doski dostal poslední instrukce, myšLenka pak hněv na Sváťu, že označil její růžové poncho za pěkný ubrus, načež se tedy ještě před hraním vybila takovým tím běžným zmlácením RaCKa, Knackovi bylo oznámeno, že bude strojen do převleků a pokrývek hlavy, když je ten dětský den, aby se děti smály a že bude terčem hádanky a soutěže a šli jsme na věc.

Mnoho set diváků před námi a vůkol, super zvuk a žádná střecha, jen přírodní - stromová, což bylo taky parádní, no prostě nastal souhrn těch nejlepších okolností. A když se k tomu přidal úplně parádní ohlas po každý písni a nějaký ten šéfderatizérský vtípek a hláška shora a vůbec celkově úžasná atmoška, nemohlo to být lepší. Třináctka písní s hojným slovem mluveným v light verzi např. Není lepší než originál? Stejně jako v květnu nás čekají v tento krásný předprázdninový měsíc čtyři koncíky - všechny pod širým nebem.

Poté, co v sobotu 2. Tak se, doufáme, někde s vámi potkáme a uvidíme ;- Léto budiž pochváleno - na viděnou ve Slaném, Milovicích, Hlučíně nebo Piešťanech ;-. Hodně netradiční, ovšem naprosto výborný bylo hraní poslední květnový pátek, když jsme měli na programu koncert přímo na hradě Loket.

Shodou okolností jsme tu byli na exkurzi při naší loňský červencový vodě "Expedice Ohře " a o to víc jsme se sem těšili. Koncík se měl původně odehrávat ve zdejším hradním sále, ale protože bylo venku krásně, přesunuli ho pořadatelé ze dne na den přímo na nádvoří hradu, místo to naprosto fantastický, takový skoro pohádkový, kdy ze všeho dýchala historie a vše bylo dobový.

Dřevěný, dobově působící, menší pódium, kde i aparatura působila dobově, dobový dřevěný stánky a to včetně toho, který opanovali Totáči se svým byznysem, dobový lavice, dobový pranýř, dobová skála, soška Gottsteina a vůbec to byl naprosto náramný pohled na areál místa koncertu. Do Lokte jsme vyráželi opět divně promícháni tak, jak to okolnosti chtěly, či spíše jak nám to umožnily.

Posádka Sváťovy dodávky vyrážející dřív s drtivou většinou všech totálních i deratizačních věcí navíc absolvovala nechtěnou tzv. Jinak by ale šlo směle zahlásit, že se cestou defacto nic zvláštního nestalo, neboť ty pindy filosofické vzadu a i pindy pedagogické vpředu už snad ani nestojí za řeč, resp. Po zjištění, že se hraje venku, lehké zděšení lehce oblečených, pak vykládka alá hybaj Franky, Sváťo a totáčovský pochope Hansi a a noste na pódium, a stavba nástrojovky, jíž se holky samozřejmě nezúčastnily.

Kromě Martiny, drtíc se na státnice z němčiny ostatně také už dobrých pět dní před koncertem nepromluvila česky , jež si se svými skriptami vlezla na dřevěné schodiště k věži a s jekotem ho opustila až po kapellmeistrově lámané větě: Pozdní odpoledne se měnilo ve večer a podcenivší situaci sháněli vrstvy oblečení, což Marťa řešila zapůjčením mikin Totálního nasazení, když začala se svou velikostí S, pokračovala v M a tak dále, že když počali přicházet první návštěvníci oblékala XXL a v nabídce textilu už prakticky byla jen trika: Radši ho nehoňte, kytarová sekce by mohla vyprávět Na devátou spustili zahajující Eternal Fire, dorazil nemocný sir Knack kašlíček a rýmička, že ani zpěvíček nebyl - v sólo voze se svým šoférem P.

Cvokem a osobním sluhou Ukřikem, čili zbylými Totáči, od řeky se vrátily holky, aby Lenka vyzkoušela pranýř jako tehdy v červenci, že RaCeK až říkal, že ať nedivoší, sic pozná zač je toho Loket, Franky si několikrát mocně osahal Gottsteina - taky chutnal jako tenkrát, kdy si na něj sáhnul snad víckrát než se může, Sváťa nafasoval před hraním honoráře, což je prý vždy demotivující - no jak pro koho: Cvok schvátil a už nenavrátil, snad v jiný dimenzi, no a než tohle, milé děti, všechno proběhlo, první kapelka dala poslední song a my se šli chystat.

Ještě však bylo třeba najít Martinu a tak nejdřív hněvivé: Prošel temnými sklepeními, hradním příkopem a věží, kde na draka bylo to a kde draka přemohl, však neviděl ji stále v záři zapadajícího slunce nikde, ba ani v šeru komnat, až tu najednou se zjevila v kouři a mlze a její silueta suše zašeptala: Zvukovka šla pěkně od ruky, publikum zahušťovalo střed nádvoří, ale pak ouha, problém s kytarovým aparátem, Marshall Malinovskij stávkoval, takže patnáctiminutová prodleva a dvě vypálený pojistky, než se to uvedlo do chodu.

Šéfderatizéra to sice zkraje trochu vykolejilo, ale brzy byl zpět a řečnil až hanba, že paní zástupkyně raději nachystala roubík do úst, který laskavě zapůjčil Racek ze svého soukromého arsenálu, za což mu tímto děkujeme, ač jsme ho ve finále nemuseli použít, jako i za tu latexovou plynovou masku pro nemocného sira Knacka rýmička a kašlíček, ale griotečky byly na sobotní koncert Minaretu. Výborný zvuk, jen trochu málo místa na tanyny, a také atmosféra a přijetí publika super.

Mocný ohlas po každý písni a desítka tanečníků na kočičích hlavách před pódiem oceňovala především songy v rytmu ska, kdy Sváťův fanclub na svém idolovi i na bočnicích pódia téměř visel. Jen po mnoha přídavcích okolo půlnoci dohráli Totáči, nastal čas odjezdu a tak se balilo a uklízelo a v šatně byla "prdel" - hlavně s Frankym, kdy si Lenka odnesla doživotní trauma a Sváťa marně všechny ostatní přesvědčoval, že ho opravdu bolí ruce z něčeho jiného než si vši ostatní myslí.

Pak vylezla hradní strašidla, jak bylo po tý půlnoci, a co čert nechtěl, promíchala nám posádky. Ty tam a ty tam a do Ukřika s Hansem vstoupili démoni či spíše bubák a straširybka, takže radši rychle pryč, neb tu zůstal už jen Kubula a Kubikula se strašidlem Barbuchou a to rozhodně není o co stát ;- Doma tak nějak plus mínus, vykládka žádná, žold už byl, takže rozvoz a děkujeme odejděte. Loket byl super a my si tu moc rádi opět zase někdy zahrajeme ;- A to je konec - tádydádydá.

Spolu s Totáči a sokolovskými Eternal Fire si zahrajeme v pátek Tehdy jsme byli z hradu nadšeni velice a tak se o to víc hrozně těšíme na zdejší koncík. Hrajeme druzí, cca od půl deváté, devíti, před námi Eternal Fire, po nás Totáči, vstup je lidových 80,- Kč.

Více info najdete na webu Totáčů www. Bude to určitě další nevšední zážitek, takže všichny srdečně zveme ;-. Naše první venkovní hraní se zdařily na výbornou a obě akce byly úplně super - ostatně můžete posoudit sami nejen z přiloženýho fotoreportu méně pátek - více sobota z posbíraných fotek děkujeme autorům ;- , ale i z tradičního psaného reportu více pátek - méně sobota , který tentokrát nepsal tradiční psavec, nýbrž psavka neboli psavkyně.

Učitelský vzor se nezapře a jablko nepadá daleko od stromu, takže se tedy pohodlně posaďte a dejte se do čtení poutavého líčení dalších deratizačních dobrodružství ;- Po roční pauze jsme byli v pátek tentokrát spolu s Totáči pozváni na Zelesa fest v Kamýku nad Vltavou a stejně jako předloni bylo i tentokrát hraní na tomto menším festu v úžasném lesním prostředí super! I přes logistické problémy, promíchané složení posádek vozů a zácpu silniční jsme se v pořádku dopravili na místo hraní, ač jsme tedy dojeli o skoro hoďku poté, než jsme měli.

Cesta to však byla náročná. Starý prostatik RaCeK nemohl dočkat benzíny, a tak za popojíždění v koloně vyskočil z auta, krátce vykonal potřebu do škarpy, a pak s vyvalenýma očima a blíže neidentifikovaným křikem dobíhal rozjetou dodávku.

Škodolibý boss ani nepřibrzdil. Cestou byl RaCeK ještě stále zaskočen, takže od něj měla pokoj jak myšLenka, tak přísedící totáčovský bedňák Ukřik, jehož jsme do auta nafasovali a který stále něco pojídal a telefonoval. MyšLence to bylo líto, a tak navrhla RaCKovi, aby jí také zatelefonoval. Ten by si však pro korunu nechal koleno vrtat a sveřepě odrážel veškeré její citové útoky.

Velký boss s Martinou vedli tradiční obšírné polemiky o pedagogické praxi, což uspalo všechny členy auta. Tak nudné debaty svět ještě neslyšel Je však k nevíře, jak je oba velmi baví.

Ba co více — jsou do nich stále zapálenější. Dostat se na fest přes devatero hor, devatero řek a jeden les za Švastalovou Lhotou byl oříšek pro zkušené, Sváťa ale znalými hmaty nasměroval svého obtloustlého offrouda tam, kam patřil, což posádka spokojeně kvitovala.

Sice jsme přijeli poněkud pozdě a museli jsme čelit výsměchu druhé tlupy v čele s Pešatorem, která vyrazila o hodinu později a dorazila pět minut po nás, ale zdejší pořadatelé byli jako obvykle shovívaví.

Celková atmosféra festu je ostatně známá svým hodně free přístupem. Všichni muži se vrhli na vybalování nástrojů a aparatury, takže myšLenka, Martina a RaCeK měli volno. MyšLenka opět nalezla pádný důvod k tomu, aby ztloutkla RaCKa téměř do bezvědomí, načež se přidala ještě Martina on si vůbec do RaCKa každý rád bouchne a předznamenala tak koncert puncem řeckořímského zápasu.

Což dívky zaujalo a převším pomuchlaný a od trávy zelený a od země hnědý RaCeK se pak vehementně dotazoval, jaké pohybové kurzy Knack navštěvuje. Hraní jako takové bylo skvělé, v areále bylo více než přihlížejících plus další přicházející přeci jen jsme festival zahajovali , což okořenily taneční skupiny v první linii inspirované naším kontrabasistou.

A udat, to Knack umí. Po výborném koncertě, plném ještě lepších ohlasů a i ty ovace tam byly, jsme museli vyčkat na TN, bo nás jejich strunatci vezli, což dívčí tlupa pojala svérázně.

Pak se někam holky ztratily a nikdo je nemohl najít, a to ani Knack se svým Vévodou, s nimž se tak pěkně celý večer družil. Knack má rád svého vévodu Těžko říct, co všechny tři naše holky dělaly potmě v lese Oficiální verze je ta, že se dezorientovaný RaCeK s rozostřeným pohledem ztratila. Při pohledu na děvčata v extázi bylo však posádce jasné, že toto nadšení má jiný původ. Mezitím však Totáči dávno nejen dohráli i dopřidali a naložili, ale Pešator s bedňákem Hansem a Knackem s jeho vévodou v ruce dokonce odjeli.

Führer Sváťa marně žhavící mobily ztracených holek a vysílající své vojsko - Ukřika s Frankym se pak hněval. Oficiálně prý, že musel tak dlouho čekat, ale my všichni víme, že proto, že nemohl být u toho. To Frankymu to bylo jedno. Co měla s prostatou myšLenka nikdo neví, přesto také vybočila.

Martina poté navedla bosse navádí dobře a ráda , aby potřebu konajícím hudebníkům ujel, ale záhy se zalekla své vlastní krutosti a v první zatáčce strhla volant do protisměru ve snaze zachránit, co se dá. Dodávka sice projela škarpou, jednou se otočila střechou vzhůru a spící Franky po zpětném dopadu na všechna čtyři kola suše pronesl: Opět jsou okolnosti této defenestrace blíže neurčené.

Na dálnici se pak znovu nachýlila pedagogická diskuse, na což reagoval vyděšený anti-intelektuál bedňák Ukřik tím, že použil gafu a roubíky, aby pak sám vedl přednáškový monolog o politice.

Kdo zná Ukřika a jeho podobu s V. Leninem, si asi dokáže představit, jaká byla. Zbytek večera včetně rozvozu a vykládky si pak už nikdo nepamatoval - Ukřik se totiž před Prahou zul V sobotu nás pak čekalo dychtivé slánské náměstí, což jsme nepodcenili a dali zkoušku ještě před výstupem. Domluvena byla od 9 do 10 hodin ráno. Rackovi, upadnuvšímu navěky do neskutečné nemilosti, klatby a degradovému na Deratizéra No.

Zato Knack se vyspinkal do růžova, byl veselý a vášnivý a i bez vévody v ruce nás oblažoval hrou na kontrabas. A krásně se smál. Chladný profesionál Franky byl zcela zaneprázdněn vymýšlením nových choreografií na pódiu. Přišel na zcela převratnou věc — sbalit fidlátka ještě před koncem koncertu, aby Sváťu trochu překvapil. Nazkoušeno tedy bylo a jelo se. Na náměstí byl přesun komplikovaný moc aut a hraní moc blízko a připomínal počítačovou hru, kdy jsme museli plnit úkoly a postupovat do dalších levelů.

Kromě apáry jsme s sebou vezli i kostýmy a v rámci dopolední bojovky museli překonat mnoho nástrah a policejních kontrol, což však pro pana radního Sváťu nebyl problém. Po vykládce a stavbě nástrojovky se pak boss rozšoupl a pozval dívky na dva veřejné záchody.

Ty si je mile rády nechaly zaplatit, ale odmítly s sebou naděje plného bosse vzít, takže s ním zbytek dne nebylo k vydržení, stejně jako s RaCKem, který se svoji prostatou těžce nesl, že také nebyl pozván. A co teprv vévoda Jen co jsme nazvučili, vyhlásil legendární exhibicionista Sváťa, kterému dělá dobře, když se ostatní dívají, že se jdeme převlékat a po celou tuto dobu doslova vrněl, když na jeho slipy hleděla půlka Slaného.

Nejen z nasazení v Afghánistánu, ale i z dětství, kdy musel čelit brutálnímu otci, a ze své kariéry agenta jednotky FBI pro boj s prostitucí. Svůj bezvýchodný život tráví mezi domem, kde žije jeho podivínská matka, a nebezpečnými misemi, na nichž zachraňuje ženy, které se staly oběťmi obchodu s bílým masem. Významný senátor si ho najme, aby přivedl zpět jeho nezletilou dceru, která skončila v Děj filmu je zasazen do roku , kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu.

Když Halliday zemře, odkazuje své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde digitální velikonoční vajíčko, které ukryl někde v OÁZE, a odstartuje tak a zběsilí závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity.

Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden. Fenomén Padesát odstínů vstupuje do třetí, závěrečné fáze.

Žít šťastně až do smrti jim ale nebude dopřáno. Režisér James Foley Padesát odstínů temnoty okořenil pikantní erotickou romanci pořádnou dávkou thrilleru a svým hrdinům připravil několik nečekaných a nepříjemných překvapení. Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Příběh animované komedie Pračlověk se odehrává v dávné době, kdy po naší zemi ještě kráčeli mamuti a lidé si vážili svých rodných jeskyní.

Britské studio Aardman Animations v čele s oscarovým režisérem Nickem Parkem po takových filmech jako jsou Slepičí úlet, Wallace a Gromit a Ovečka Shaun přichází s filmem o střetu civilizací. Vyhraje doba kamenná nebo bronzová? Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době Dominika Jegorovová má mnoho tváří.

Je milující dcerou, primabalerínou, kterou dovedla její dravost až na absolutní hranici sil. Mistryní ve svádění a manipulaci. A především je špičkově vycvičenou agentkou ruské tajné služby. Baletky, které musí předčasně ukončit svou kariéru, to nemají jednoduché. Celý svůj život do té chvíle věnovaly jen tanci a jejich příprava na skutečný život není dokonalá. Až na maximální sebekázeň a vůli dohnanou až Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie.

Díky tomu se z nich staly tak trochu pohádkové celebrity. Zatímco Gerda to bere s nadhledem, zasněný Kai se o něco hůře vyrovnává se svou popularitou, kdy mu u nohou pravidelně omdlévají mladé dívky. Aby si od této vysilující slávy trochu odpočinuli, vydávají se do hor za svým trollím kamarádem Ormem, kde na ně však nečeká žádná Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie.

Trochu jiný příběh o lásce si pro nás přichystal mistr vyprávění Guillermo del Toro. Němá uklízečka se v tajné vládní laboratoři sblíží s podivuhodným vodním tvorem a s pomocí své nejlepší kamarádky, souseda a několika špiónů naplánuje jeden z nejpodivuhodnějších a nejromantičtějších únosů v dějinách filmu. V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Ví se o něm Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost.

Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu. Jejich manželství a Josefovo krachující nakladatelství se pomalu řítí do záhuby… Do toho přijíždí Josefova teta Marta, zkušená Okna, za nimiž je zeď, dveře otevírající se do prázdna, schodiště, co nikam nevedou, tajné chodby, propadliště, sloupy postavené vzhůru nohama, labyrint místností.

Obrovské sídlo Winchesterů tíží hrůzyplná atmosféra i historie. Jeho stavba probíhala nepřetržitě 38 let, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Jakákoliv přestávka měla mít strašné následky.

.

Rychly prachy sex eroticka masaz ostrava

Při vyjíždění z areálu jsme již z dálky viděli dopraváky v bílém, stavící každý vůz a dávajíc dýchat, jak se na nás chystají, načež boss za volantem fikaně provedl slalom mezi pneumatikami na přilehlém parkovišťo-cvičišti, čím policisty totálně odzbrojil a ti nás nechali jet s otevřenými pusami ač Martina z auta ječela něco jako: Je toho prostě free video bdsm sex s dedou a určitě se máte na co těšit ;- Teď nám však dejte chvilku, abychom to všechno řádně nachystali a připravili a pak vás mohli až do samotného konce roku vším tímto "obšťastňovat" sex havlickuv brod josefina mutzenbacherová Užijte si "dušičkový víkend" a pak i ten další a v polovině listopadu na viděnou. Z rozjařené posádky upadal jeden Deratizér za druhým do stavu hibernace, až zbyl jen sám šoférující Šéfderatizér a my se zastávkou v Praze na vyložení Frankyho a Knacka dorazili zdárně před jednou domů. Ještě předtím však krátká bojovka - hledání ztraceného Ing. Matně si pamatujeme jen na to vedro a jak na kapelu před námi na naší B-stage nebyl před pódiem skoro nikdo a my tak čekali podobný osud, sex havlickuv brod josefina mutzenbacherová, chladíc se na střídačku v klimatizaci obou nastartovaných zaparkovaných vozů, navíc jsme hráli ve stejný čas proti slavným Harlej na A-stage. No a jinak fotky, který už byly zveřejněny, jsou pak TU Pěkné počteníčko a prohlíženíčko přejeme. Děkujeme moc všem, co dorazili a shlédli vše, co jsme nabídli, mrkněte na fotoreport a na viděnou v Piešťanoch na mega open air Topfestu . Kina a program kin v ČR. Stačí si vybrat kino a vyrazit na film. V Havlíčkově Brodě v klubu Oko (bývalá Čechovka) jsme dosud ještě nehráli DVD Josefiny Mutzenbacherové, které si tajně zakoupil na jedné z benzínek. v sexy oblečku vystupovat v mužských šatech a trudomyslnost byla umocněna. 3. březen Film, IMDb, Znění, Příst. Čas promítání. Akta Pentagon: Skrytá válka, / 10, TIT, 12, , Plakát k filmu: Akta Pentagon: Skrytá válka.

PAULA WILD PORN ZRALE PANICKY